Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Radom

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Radom

Tytan s.c.
ul. Dekarska 4, Radom (serwis)

8/1999: Najlepszy sklep rowerowy w Radomiu, to samo tyczy się serwisu. Pomieszczenie nie jest olbrzymie, ale miejsca na kilka dodatkowych(przyjezdnych) rowerów zawsze starczy, aczkolwiek odpowiedni stojak przed sklepen jest. Serwis znajduje się w innej części miasta nie oznacza to jednak, że na miejscu nie są wykonywane żadne naprawy i odwrotnie - na ul. Dekarskiej również można się zaopatrzyć w różne rzeczy. Są to w zasadzie dwa sklepy jednego właściciela, ale zawsze uderzaj najpierw na ul. MC Skłodowskiej - jest to nowa siedziba w centrum miasta. Miły wystrój i fachowa obsługa. Duży wybór rowerów, głównie Author, Univega, Giant, Marin, ale możliwość zamówienia praktycznie każdego sprzętu. Sporo ubrań rowerowych, duży wybór butów, ochraniaczy, opon, plecaków. Rowery i osprzęt średniej i wysokiej klasy. Ceny umiarkowane - dla stałych klientów do uzgodnienia :) Nie ma problemów z reklamacją nawet drobnych rzeczy. Właśnie oddałem worek z camelbacka (Look) - przyjęli bez problemu, podobnie powinno być z oddaniem... Jeżeli chcesz poznać radomskich bikerów, albo masz pilną sprawę, to do serwisu na ul. Dekarską możesz wpadać codziennie, oprócz niedzieli, nawet do godz. 23.00 (!).
JM 11/2000: Ten sklepik jest naprawdę super. Goście znają się na rzeczy, ale nie okazują w tym żadnej wyższości nad klientem, który wie niezbyt dużo (np. ja) - nie to co w Bikershopie na Czarnowiejskiej [w Krakowie]. Pomogli wybrać odpowiedni sprzęt do moich potrzeb, a i serwis też mają do rzeczy, bo kiedy gość nie zrobił mi dokładnie tego, co wydawało mi się, że powinno się udać, policzył mi cenę o wiele niższą niż powiedział pierwotnie. Jedna rzecz mi się nie spodobała - już nie obsługują kart płatniczych, choć na drzwiach maja odpowiednia naklejkę. Na szczęście bankomat jest tuż obok (Lucas Bank).
RC 3/2001: Niestety, sklep firmy TYTAN, choć jest faktycznie "the best", nie wytrzymał finansowo i mieści się już tylko na ul. Dekarskiej 4. Nadal jest super. Właśnie kupuję tam rowerek.


Copyright © 1999-2001 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     23.03.2001 09:38