Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Chrzanów

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Chrzanów

Aktiv Sport, Jan Tomczyk
ul. Krakowska 22, Chrzanów, tel. (0-35) 623-37-64

HX 4/98: Sprzedaje różne biki: Marin, Scott, ostatnio Merida (niektóre czysto teoretycznie). Kiedyś mekka bikerów, teraz mało kto tam zagląda. Nieciekawe ceny, tudzież asortyment. Pod zakurzoną szybą niedobitki osprzętu. Przerośnięty bysio z obsługi mocno antypatyczny (ma duże mniemanie o sobie). Muszę jednak stwierdzić, że zna się na rzeczy. Serwis - patrz bysio. Osobiście nic tam nie naprawiałem, ale ludzie tam chodzą.
HX 7/99: Sklep nieco ewoluuje. Nie ma tu za dużo części, ale te które są to zazwyczaj solidne i sprawdzone. Ceny bardzo umiarkowane. Kompetentna obsługa i serwis. Rowery raczej firmowe w różnych cenach. Ostatnio spory wybór Univegi. Z ciuchami również ciężko. Tak na marginesie to z tymi ciuchami to ciekawa sprawa. Tutaj wszyscy sprzedawcy zgodnie twierdzą, że nigdzie nie można kupić niedrogich i dlatego nie sprowadzają. A wystarczy pojechać np. do Krakowa na Pędzichów i bez kłopotu kupuje się niezłe spodnie za 70.- A tu lokalnie twierdzą że taniej niż 120-150.- się nie da. Gość proponuje mi komplecik Foxa za 300.- z "fajnymi napisami"!
Sklep rowerowy - serwis, Marcin Grzywna
ul. Kadłubka 25, 32-500 Chrzanów
HX 4/98: Sprzedaje Marina, Mongoose'a, oraz różne inne w różnych przedziałach cenowych. Duuuużo osprzętu i akcesoriów, a do tego tanio. Można coś zamówić, to sprowadzi, tyle że trzeba się upominać (krótka pamięć). Nie znajdziesz tu może kultowych części, za to bez kłopotu można nabyć dużą część produkcji Shimano. Z ciuchami i butami nieco gorzej. Asortyment raczej MTB, choć można też znaleźć trekkinga. Przy zakupie droższych modeli można liczyć na jakiś upust. Ostatnio spory wybór skorupek MET. Lokal niewielki, ale przyjemny. Kolega Marcin OK. Mój ulubiony sklep, do którego zachodzę nie tylko na zakupy. Serwis ma wzloty i upadki, ale za to wszystkie potrzebne narzędzia. Ostatnio poszukiwany mechanik.
HX 7/99: Jak poprzednio pisałem - dużo części o zróżnicowanych cenach, głównie Shimano od SIS do XTR. Nie za dużo ciuchów, dosyć drogie. Butów SPD nie ma. Amory RST na zamówienie. Rowery od komunijnych do cen w okolicy 2000.- Serwis na miejscu. Ogólnie można stwierdzić, że to klienci kształtują przekrój towarów, najwięcej ludzi w takim mieście jak Chrzanów używa złomów na "SIS" i tego typu części idzie najwięcej. Niemniej z dostępem do typowych podzespołów nie ma kłopotu, niezależnie od grupy. "Kultowych" marek tu się po prostu nie kupuje. Polecam ten sklep, bo z właścicielem zawsze można się dogadać, a wybór jak na Chrzanów jest duży. Dla stałych klientów 5% rabatu.
Al. Henryka (koło Szkoły Podstawowej nr 3), Chrzanów
HX 4/98: Nowootwarty sklepik, filia firmy z Trzebini. Giant, Author, Scott i inne. Ceny uchodzące. Na razie mało akcesoriów, ale się rozkręcają. Warto zajrzeć, czasem mają tanio starsze grupy. Asortyment typowo MTB. Spory wybór amortyzatorów. Dystrybucja SRAM. Jak na razie brak ciuchów i kapci. Znają się też na rzeczy, porada to nie wciskanie kitu. Serwis - brak danych.


Copyright © 1998-1999 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     25.07.00 11:45