Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Mikołów

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Mikołów

AMIGO-Bike
ul. Kawalca 10, 43-197 Mikołów-Śmiłowice, tel./fax (0-32) 226-13-84

JG 9/99: Godziny otwarcia: pn.-pt. od 8:00 do 16:00, w soboty od 8:00 do 13:00. Dojazd drogą Mikołów-Gliwice; około 500 metrów za stacją Petrochemii w stronę Gliwic należy skręcić w lewo za przejściem dla pieszych (przed przejściem jest reklama), a następnie od skrzyżowania jeszcze około 100 metrów. Najlepiej dojechać samochodem.
Sprzedają następujące rowery: Giant, Superior (EXP, Cyber), Amulet, Unibike, Trawers, Luxor, Pamir, Everest, Magnum, Raven i inne. W sumie dziecięce, MTB, CTB, ATB, Cross, Trekking na grupie Shimano do Deore LX oraz SRAM do ESP 9.0. Z części pełna oferta Shimano MTB bez XTR (tylko na zamówienie), Acor, Cateye, TranzX, Tektro, obręcze Mavic (autoryzowany sprzedawca), Vuelta, Remerx i inne, widelce RST, zapięcia Trelock, ogumienie Michelin (autoryzowany sprzedawca), Maxxis, Stomil Dębica, liczniki Sigma Sport, Cateye, Echo, trochę z FSA, SunRace i SRAM. W sumie około 1000 pozycji dostępnych.
Co do zamówień, to sprowadząją tylko to, co mają w swojej ofercie, a tylko nie ma w danej w chwili na magazynie. Cenowo może wydawać się bardzo tanio, lecz ceny nie zawierają podatku VAT 22% i należy się z tym liczyć przy zakupie, ale w sumie jest taniej niż w obojętnie jakim sklepie. Profesjonalizm sprzedających zapewniony i chętnie doradzają przy zakupie roweru.
Co do serwisu, to tylko gwarancyjny na rowery zakupione w hurtowni.


Copyright © 1999 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     25.07.00 11:45