Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Chorzów

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Chorzów

Rowexim
Rynek 8, Chorzów, tel. (0-32) 241-06-53
MSZ 2/1999: Dość dobry wybór rowerów także markowych. Obsługa dość miła, dość fachowa, aczkolwiek preferująca nowości... Ceny niższe niż w Katowicach, warto zajrzeć.
Twomark
ul. Gałeczki 40, 41-500 Chorzów, tel. (0-32) 247-49-21
ANP 3/1998: (Jadąc od strony Katowic skręcamy w lewo za Stadionem Śląskim, po czym na najbliższym skrzyżowaniu w prawo - sklep zobaczymy po lewej stronie.) Mają stronę WWW. Sklep prowadzi sprzedaż rowerów i częsci. Na miejscu jest też serwis. Z serwisu korzystałem tylko raz (złożenie w całość zestawu: piasta+szprychy+obręcz). Plusy: fachowa obsługa - pan Marek zna się na rzeczy - i duży asortyment części, czego nie mogę powiedzieć o innych sklepach. Umiarkowane ceny - np. w lutym i marcu był ciekawy rabat. Osobiście jestem zadowolony.
ANP 7/1998: Do wcześniejszego opisu dodałbym pochwałę dla serwisu i obsługi. Bardzo mi pomogli przy kompletowaniu mojego nowego trekkinga. Wiedzieli, co z czym mozna "pożenić", aby efekt końcowy był OK. Duże podziękowania.
MSZ 2/1999: Obsługa bardzo rzeczowa i kompetentna. Nie wciska klientowi nowości, ale podpowiada, jak poskładać wszystko do kupy jak najmniejszym kosztem (proponując np. zamiast piasty Alivio starego DX-a, lepiej uszczelnionego i tańszego). Bardzo dobry wybór części. Rowerów raczej niewiele, ale w sezonie znacznie więcej. Chyba najlepszy sklep w rejonie Katowic.
RKA 4/2001: Jeden z lepiej zaopatrzonych sklepów tu na Śląsku, obsługa w porządku, ceny jedne z niższych w okolicy.
Uni-Sport s.c
Rynek 13, Chorzów, tel./fax (0-32) 241-25-43
MSZ 2/1999: W reklamie napisano: Author, Giant, Marin, GT, Scott, Mongoose. W sezonie sklep miał dość duży wybór rowerów, części też trochę, ostatnio sklep zamknięty od dłuższego czasu.
KKR 7/00: Sklep działa już od całkiem dłuższego czasu. Spory wybór rowerków - głównie Author, ale są i inne - komponentów, akcesoriów, ubranek, amorki głównie RST, trochę Rock Shox, chyba tylko oni w okolicy mają kaski Cratoni, ale mają też inne, np. Met. Obsługa miła i cierpliwa (sprawdzone - 30 min. grymasiłem przy wyborze kasku), nie robi problemów, gdy np. wejdzie się do sklepu z rowerkiem (w wielu sklepach robią awantury).

Copyright © 1998-2001 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     14.04.2001 12:23