Opinie o stronie rowerowej u Zbooya

Wycinek z 'KiB' Ktoś tu jednak zagląda... Oto dowód: wycinek z krakowskiego dodatku do Gazety Wyborczej, Komputery i biuro, z dnia 10 września 1996 r.

Proszę też o dopuszczenie dowodu rzeczowego numer 2: wycinka z Gazety na zakupy, innego krakowskiego dodatku Gazety Wyborczej, z dnia 28 listopada 1996 r., noszącego sprytny tytuł Cybergoście.

Od czasu do czasu trafiają tu również fragmenty maili z Waszymi komentarzami...

Krótka opinia Garego Fishera o gospodarzu niniejszych stron.

Wycinek z "Cybera" Niniejsza strona pojawiła się - jako jedyna z polskich - w krótkim zestawieniu stron rowerowych kwartalnika Cyber (wiosna 1997) i dostała trzy małpy: @@@.

A może zamiast leżeć pod gruszą na obojętnie którym boku, lepiej popływać żaglówką czy kajakiem, pojeździć na rowerze...? - to cytat z Magazynu Internet 6/97, gdzie na reprezentanta tematu bicyklowego wybrano właśnie niniejszą stronę! (Zobaczcie stosowny wycinek.)

Lipiec 1998: Gazeta w Krakowie pozwoliła sobie (dwukrotnie!) skorzystać z propozycji tras, jakie były tu zamieszczane - fajnie, ale szkoda, że nie raczyli podać źródła! Zobaczcie sami...

Recenzja m. in. mojego przewodnika rowerowego, zamieszczona w Gazecie Wyborczej (dodatek Turystyka-Podróże, 17-18 października 1998, s. 1).

Odsyłacze kierują m.in. na stronę "u Zbooya", na której znalazła się m.in.: księga rowerowych rekordów szybkości, długości itd., szybki przelicznik pedałowania na kalorie i kalorii na tik taki oraz... 20 powodów, dla których rower jest lepszy od faceta. - wycinek z Gazety Stołecznej z 2 lutego 1999 r. (s. 2).

Logo Gazety Wyborczej (1 KB) Wciąga, nawet jeśli nie jest się praktykującym rowerzystą. - napisano w dodatku komputerowym do Gazety Wyborczej z dnia 18 maja 1999 r., rekomendując niniejszą witrynę jako najlepszy dowód tego, że prywatne strony WWW mogą być prawdziwymi kopalniami wiedzy na konkretny temat.

Logo Magazynu Intenetowego WWW (2 KB) Nadszedł w końcu czas Zbooya i jego strony, która skierowana jest do wszystkich tych, którzy rowery mają, jak i do tych, którzy dopiero planują kupno. - Magazyn Internetowy //WWW poleca niniejszą witrynę i zamieszcza na kompakcie dołączonym do numeru 7/99.

Zbooy Madej naprawdę wie co w rowerach piszczy... Niniejszą stronę poleca Magazyn Internetowy WebKurier 7/99.

O ile legendarny Zbój Madej bywał w kontaktach z ludzkością dość nieprzyjemny, to jego internetowy imiennik jest o niebo łaskawszy... - taką opinię zamieściła Gazeta w Krakowie 7 lipca 1999 r.

Logo Entera (1 KB) O stronach rowerowych, w tym także o niniejszej, pisze Enter w numerze 8/99. Niestety, wybór odsyłaczy w artykuliku wydaje się co najmniej przypadkowy - zobaczcie wycinek.

Trzy słoneczka! (1 KB) Bikerom poruszającym się w internecie z pewnością nie obca jest Strona Rowerowa "U Zbooya" przez wielu uważana za kultową. Niewtajemniczonym powiem, że jest to witryna z istną lawiną informacji. Za uznanie dziękujemy kolegom z Bike Action (numer 1/2000)!

Strona rowerowa u Zbooya, bo tak autor zatytułował swoje dzieło, jest prawie doskonała. Wśród mnogości klasycznie wyglądających stron znajdziemy odpowiedź na każde pytanie związane z rowerem... Jak wynika z listów i statystyk odwiedzin, dzięki tej opinii magazynu Chip zdobyliśmy sporo nowych czytelników! Rowerom poświęcono zresztą w numerze 5/2000 bite dwie strony (192 i 193).

Jedna z ciekawszych stron współtworzona przez miłośników rowerów. Są tam nowości ze świata fanów, informacje o zlotach rowerowych, a także artykuły na temat sprzętu, porady techniczne, historia roweru oraz wiele relacji z wycieczek rowerowych.
W serwisie tym są także informacje o sklepach sprzedających rowery i akcesoria rowerowe.

Tako rzekł Dziennik Łódzki 14 czerwca 2000 r. w artykule Rowerowy Internet. Oto skany strony pierwszej i drugiej.


Ciekaw jestem, czy kogokolwiek zachęcają do zaglądnięcia tutaj wzmianki w czasopismach. Jeśli tak, proszę dać mi znać. (Przez te długie lata odezwała się raptem jedna osoba... :-)) Jeżeli przegapiłem się w którejś z gazet, też powiedzcie...


Copyright © 1998-2001 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     11.03.2001 13:16