Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Zawiercie

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Zawiercie

Biker s.c
ul. Zegadłowicza 10, 42-400 Zawiercie, tel. (032) 672-77-60

BT 4/98: Położony w centrum, niedaleko dworca PKP i PKS, obok bloku, na którym pisze 12. Sklep prowadzą Darek i Grzesiek, nie bawią się w badziewie komunijne. Niewielki wybór osprzętu, ale raczej wszystko, co jest potrzebne do roweru i raczej uczciwej klasy.
Serwis: ta sama ekipa + jakiś facet. Wszelkie naprawy ze spawaniem metalu włącznie. Centrowanie kół powiedziałbym 4 na 5 pkt, jakość serwisu 4,5, szybkość 4, wiedza ogólna + stosunek do klienta 5.
ŁG 7/00: W zeszłym roku byłem wymienić support; na moje życzenie zrobione to zostało na miejscu. Przejechałem na nim 2500 km i wszystko jest OK. Niedawno kupiłem też tam łańcuch (Sachs) - z wymianą na miejscu nie było żadnego kłopotu (chociaż sam musiałem rozpiąć łańcuch (zapinka), bo serwisant miał małe problemy :). Sporo części (tych wyższych grup też), parę dobrych firmowych rowerów (o ile dobrze pamiętam Meridy). Jest też trochę ciuchów, plecaków (kupiłem też tam scyzoryk). Znajomy coś u nich serwisował i bardzo sobie chwalił. W okolicy jest to jedyny dobry sklep rowerowy, jaki znam.
Rower Sport
Zawiercie
ŁG 7/00: Jeżeli nie znasz Zawiercia, to trudno tam trafić. Na ulicy Marszałkowskiej należy skręcić w uliczkę naprzeciwko byłego Polmozbytu, teraz RTV, AGD, po prawej będzie przedszkole, dalej będzie taki wielki budynek - to tam (powinien być szyld). Stan sklepu na zeszły rok: Dobrych części brak (znaczy się wyższych grup). Lampki, liczniki, bidony. Rowery raczej komunijne, ale jest parę Giantów. Z serwisu nie korzystałem. Obsługa przeciętna, raczej olewają klientów. Można się tam wybrać po części do swojego starego składaka :-).
ul. Marszałkowska, Zawiercie
ŁG 7/00: Sklep znajduję się "na dole" ulicy Marszałkowskiej. "Postkomunistyczny", na zewnątrz obleśna terrakota. W środku żadnych rewelacji. Oferta podobnie jak w Rower Sporcie, z tym, że tutaj same komunijne rowerki. Można też tam kupić jakiegoś składaka (taki rower z małymi kółkami :-)). Obsługa - starsze panie, które raczej nie znają się na nowoczesnych technologiach, ale są całkiem miłe. Serwis - nie wiem, czy istnieje.


Copyright © 1998-2000 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     25.07.00 12:24