Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Ostrów Wielkopolski

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Ostrów Wielkopolski

Przedsiębiorstwo Handlowe "B&B Waldex", Hurtownia Rowerów i Części Moto-rowerowych
Ostrów Wlkp., ul. Odolanowska 91, tel. (0-62) 736-03-01

LC 3/00: Dojazd: Jadąc z jakiegokolwiek kierunku należy wyjechać z centrum i kierować się na drogę na Odolanów. Dojazd jest prosty, drogi w Ostrowie są dobrze oznaczone.
Oferta: Dystrybucja takich znanych firm, jak: Author, Giant, Wheeler, Kellys, a także producentów krajowych: Arkus, Enigma, Kross, poza tym bardzo duży wybór szpeju rowerowego w jakiejkolwiek postaci znanych firm jak: Shimano, Suntour, SRAM, Tranz X, Profile. W swojej ofercie firma B&B Waldex posiada także amortyzatory Rock Shox, RST. Przy sklepie znajduje się hurtownia dla odbiorców hurtowych, a dla nas, szarych ludzi, naprawdę profesjonalny serwis, który szybko i dokładnie realizuje reklamacje.
Moje własne zdanie na temat B&B Waldex: Ostrów Wlkp. nie jest dużym miastem ale ja jako zapalony biker jestem szczęśliwy, że w moim mieście znajduje się taki sklep i hurtownia. Obsługa jest naprawdę OK, faceci naprawdę się orientują w tym, co sprzedają, co jest rzadko spotykane!!! Dlaczego polecałbym ten sklep: może dlatego, że ceny nie są wygórowane, a ponadto porównywalne z cenami mieszczącej się obok hurtowni, drugi powód dlaczego warto odwiedzić ten sklep: może dlatego, że koła Spinergy 12-płatowe kosztują tam 1600 zł, para oczywiście, lub aluminiowe ramy 7005 18" z adapterem do tarczowego hamulca niecałe 450 zł, gdzie w większych miastach za taką ramę trzeba by dać od 600 do 800 zł. Ogólnie myślę, że warto zajrzeć do B&B Waldex nawet gdyby trzeba było zrobić kilkadziesiąt kilometrów, aby dojechać na miejsce.

Copyright © 2000 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     25.07.00 11:45