Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Nowy Targ

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Nowy Targ

Rowex
ul. Krzywa 19b, Nowy Targ

MS 5/98: Jeśli chodzi o obsługę, to jest najlepsza pod względem objaśnienia, jak i uprzejmości, chyba że się trafi na jednego z pracowników (stary tłuk), choć w tym roku siedzi tylko w serwisie i nie wychyla nosa z piwnicy. Sprzedawca nie próbuje wcisnąć drogich rzeczy, jest szczery. Sprzętu jest tam największy wybór od SIS-ów w górę. Można kupić większość akcesoriów i części (nigdzie indziej nie mogłem dostać takich rzeczy jak leżak, sakwy), występują chyba wszystkie firmy po trochę. Jedynym minusem jest serwis - zawsze zapchany i wolny.
Sawera
ul. Kopernika 1a, Nowy Targ, tel. (018) 266-71-39
MS 5/98: Ceny są bardzo niskie, rowery tylko i wyłącznie firmy Merida. Właściciel postawił chyba głównie na serwis, i rzeczywiście jest on szybki i bardzo tani. Ceny rowerów trochę się podniosły od tamtego roku (przedtem były średnio o 15-20% niższe). Serwis działa najszybciej, a dodatkowym plusem jest możliwość spuszczenia z ceny (i tak niskiej) przez "szefa".
ul. J. Kazimierza, Nowy Targ
MS 5/98: Jeśli chodzi o sprzedawcę, to jest okropny. Mogę tu podać jedno ze zdań o błotnikach - dlaczego są niepotrzebne: "Ponieważ deszcz pada z góry, więc i tak będziesz mokry, choćbyś miał błotniki czy nie". I w ogóle ja jako zwolennik kolarek i treków nie miałem wspólnego języka z kimś, kto uważa, że góralem jest lepiej jeździć po drodze niż kolarzówką. Ceny są podobne do tych z Rowex-u, rowerów jest więcej, ale nie ma droższych modeli (tylko do 1500 zł). Serwisu nie ma na miejscu, nie można kupić żadnych części.
Sklep Rometu
ul. ???, Nowy Targ
MS 5/98: Sprzedawca jest spod starej daty i choć na to nie wygląda, zna się na swojej robocie. Z części to więcej jest pod ladą niż na półkach. Trzeba o wszystko się pytać, co czasami trochę wkurza. Rowerów nie ma dużego wyboru, a właściwie nawet się dobrze nie przyglądałem, bo kupowałem tylko hamulce. Ceny są raczej niskie.


Copyright © 1998 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     14.10.99 12:23