Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Lubin

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Lubin

"Ardel"
ul. Wrocławska 7, Lubin, tel. (0-76) 842-17-84

PH 3/98: Jadąc od Legnicy, trafimy do niego skręcając na pierwszych światłach w lewo i na drugich też w lewo (on sam znajduje się po prawej stronie). Przed sklepem nie ma gdzie zostawić roweru. W środku dość nieciekawy wystrój. Trochę tandetnych rowerów, ale są też takie, na które można z przyjemnością popatrzeć. Dość duży wybór części rowerowych (SPD Shimano 636 mieli o 30 zł tańsze niż we Wrocławiu). Obsługują dwaj panowie, którzy potrafią doradzić, a jak trzeba to i naprawić rower.
"Team Bike Lubin"
ul. Traugutta 2A, Lubin, tel./fax (0-76) 841-50-88, (0-601) 75-12-95
PH 3/98: W środku wisi koszulka szefa z napisem "Kolarski Mistrz Polski" (???) - na pewno zwiększa to renomę sklepu. Fachowa pomoc techniczna świadczy, że właściciel zna się i jeździ na rowerze. Duży wybór dobrych części. Bardzo dobry serwis - jakaś robota przy Bomberze czy Magurach nie stanowi dla nich żadnego problemu. Miła obsługa.
AG 9/99: Właścicielem i serwisantem jest Bogdan Makuchowski. Obecna lokalizacja to centrum miasta, sklep zyskał na rozmiarach - jest 5 razy większy niż był. Przed sklepem stoją rowery (te tańsze), a w sklepie stoją i wiszą te markowe (Author, Trek, Giant, Haro, Wiejak, itd.). Części i akcesorii rowerowych jest naprawdę sporo i nie brakuje osprzętu najwyższych klas. Jest też duży wybór odzieży rowerowej, odżywek dla wyczynowców. W środku nadal wisi koszulka szefa z napisem "Kolarski Mistrz Polski" - ale nie koszulka zwiększa renomę sklepu, tylko fakt, że Bogdan Makuchowski jeździ rowerem zawodowo wiele lat i tytuł taki wywalczył. Tłumaczy to fachową pomoc techniczną i pasję, z jaką podchodzi do tematu. Serwis to wysoki poziom, robota przy Bomberze czy Magurach nie stanowi dla niego żadnego problemu. Miła obsługa. Piszę to, ponieważ mieszkam w Lubinie, jestem zapalonym rowerzystą i nie jest mi obojętne, kto serwisuje mój sprzęt, jak i za ile.


Copyright © 1998 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     20.09.99 09:12