Sklepy i warsztaty rowerowe w Polsce - Dąbrowa Górnicza

Inne miejscowości | Kontrybutorzy

Dąbrowa Górnicza

ul. Paryska 3, Dąbrowa Górnicza
(brama Sobieskiego - wjazd bramą przed "Adidasem"), tel. (0-601) 443-087

TS 5/98: Sklep oferuje rowery firm: Giant, Author, GT, Superior, Wheeler. Jest tam też wiele tańszych rowerów mniej znanych firm. Sklep oferuje również szeroki wybór części i akcesoriów w tym również tych kultowych (Profile, siodła San Marco), są również kaski Lazer, MET, Mango, opony (np. Panaracer i inne), oraz duży wybór amortyzatorów RST. Jest możliwość sprowadzania części na zamówienie. Wszystko to można kupić po stosunkowo atrakcyjnych cenach i w ratach bez poręczycieli. Miła obsługa może doradzić przy zakupach. Lokal nie należy do ogromnych, ale też nie jest mały, część rowerów stoi "pod chmurką", a to dlatego, że jest ich tam naprawdę dużo. Przy sklepie znajduje się serwis. Mechanik zna się na rzeczy i posiada wszystkie narzędzia, co nie jest zbyt często spotykane. W serwisie wykonywane są usługi gwarancyjne i pogwarancyjne wszelkiego typu rowerów.
FR 3/99: Jaki jest mechanik, tego nie wiem, bo nie korzystałem. Obsługa w sklepie pomimo dobrych chęci nie zna się na wszystkim oraz uparcie forsuje przekonanie, że to co się znajduje w ich sklepie, jest najlepsze. Z części wyższych klas wybór bardzo mizerny (jedna obrotowa gablota). W zimie pojawiły sie sanki i choinki (he, he, he). Polecam go dla ludzi, którzy nie mają zbyt dużych wymagań. Aha, pojawiły się amortyzatory Rock Shox, ale znowu nic więcej niż Judy XC. W celu uniknięcia zawału serca, pojawiam się tam raz na pół roku.
"Rower Serwis" (Dariusz Leśniewski)
al. Piłsudskiego 34/634, 41-303 Dąbrowa Górnicza, tel. (0-32) 2600676, (0-601) 447707
LG 7/00: Sklep znajduje się na tzw. Manhatanie. Byłem dość dawno. Części sporo; o ile się nie mylę, to też parę amortyzatorów (niestety nie wiem jakich, bo nie używam i się nie znam). Sporo obręczy (Mavic i inne), opony i dętki (Michelin i inne). Rowery od tanich "niefirmowych" do tych lepszych. Obsługa średnia. Serwis nie wiem, bo nie korzystałem. Warto zajrzeć.
ADL 8/00: Wybór duży - tam kupiłem mój obecny rower (Scotta), lecz mam podstawy przypuszczać, iż był to "składak" dla któregoś ze sprzedawców, lecz widocznie wybrał coś innego, a ten rower sprzedano jako nowy, choć prawdopodobnie był lekko używany. Chłopaki z obsługi trochę "leją" klientelę, choć jeden (prawdopodobnie właściciel) działa bez zarzutu. Za nimi przemawia to, iż wszystkie formalności związane z zakupem ratalnym załatwili w kilka godzin.


Copyright © 1998-2000 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)     4.08.00 14:23