Międzynarodowe Targi Rowerowe Katowice 2000

Oto krótki fotoreportaż z cyfrowymi zdjęciami Andrzeja "AndPi" Pietrzyka. Wielkie dzięki dla Autora, dla wszystkich towarzyszących mi grupowiczów, a także dla zaawansowanej technologii, która pozwoliła tak szybko zamieścić fotki na stronie :-)!

Bojówka pl.rec.rowery na terenie targowym (6 KB) Oto prawie cała (bo bez fotografa :-)) nasza ekipa pl.rec.rowerowa - od lewej: Tomek, Zbooy, Basia, Wojtek, Hans, NN, Yurko, Basia, Mayky.
Łebmajster i Łiler (8 KB) Tu łebmajster niniejszej witryny został schwytany na gorącym uczynku oglądania jednego z modeli Wheelera. Rowery tej firmy wystawiano jako jedyne w osobnym małym pawiloniku.
Author Taaboo (10 KB) Podobnie jak w zeszłym roku, jednym z najdroższych wystawianych rowerów był Author Taaboo (sugerowana cena detaliczna 14 999 zł).
Zjazdówka Arkusa (7 KB) Nasz szczery podziw wzbudziła zjazdówka znanej i szanowanej firmy Arkus z Dębicy, szczególnie średnica goleni kultowego amora nomen omen Top Gun.
Stanowisko testowe Gianta (9 KB) Jedną z największych atrakcji był full Gianta, umocowany na specjalnym stanowisku testowym, pozwalającym sprawdzić działanie tylnego zawieszenia. Tak jak w zeszłym roku, stoisko Gianta było chyba najbogatszym ze wszystkich, a w jego scenografii dominował potężny, czarny truck Macka.
Scott Intoxica (10 KB) Innym obiektem westchnień wielu zwiedzających był topowy full Scott Intoxica.
Helikopter na stoisku Schwinna (7 KB) Stoisko Schwinna ozdabiał za to helikopter, którego kabina służyła obsłudze za wygodne miejsce do picia kawusi.
Tarczówki Deore XT (10 KB) Czy rok 2000 będzie rokiem tarczówek? Na zdjęciu czterotłoczkowe Shimano Deore XT.
Barbie Bicycle Pack (9 KB) Dla każdego coś miłego - tu akurat Barbie Cycle Pack, były też wersje z dalmatyńczykami, Puchatkiem i Myszką Miki :-).
Plakat z pupą (7 KB) Na paru stoiskach zauważyliśmy reklamy wykorzystujące piękno kobiecgo ciała. Tu mamy akurat plakat z kremem do pupy, ale największe zagęszczenie motywów seksualnych odnotowano na ekspozycji Northwave'a; firma ta celuje zresztą w tego typu działaniach - patrz choćby reklama z Cipollinim.
Gość na szpuli (6 KB) W drugim pawilonie popisywali się goście na rowerach z atrofią siodełek i przednich zębatek. Jednym wychodziło to lepiej, innym nieco gorzej...
Oj, mokro na hali! (9 KB) Niedziela, ostatni dzień targów, stała pod znakiem wody, która po nocnych ulewach lała się ze źle uszczelnionego stropu hali.


Zdjęcia copyright © 2000 by Andrzej "AndPi" Pietrzyk (Pietrzyk_A@hutaszopienice.com.pl)
Tekst i opracowanie © 2000 by Szymon "Zbooy" Madej (ysmadej@cyf-kr.edu.pl)
    15.02.00 19:36